Tel: 736 337 700, 736 337 701 E-mail: express.carservice@onet.pl

Polish English German Russian

Kraśnik

wulkanizacjaPolerowanie, regeneracja reflektorów
Każda plastikowa lampa po dłuższym czasie użytkowania narażona jest na zniszczenie mechaniczne i atmosferyczne.Gdy lampy są matowe lub zżółknięte jest to efekt działania słońca oraz piasku, który niszczy pierwszą warstwę plastikowej lampy.
    klimatyzacjaNie jest to możliwe przy pomocy tradycyjnych metod. Dlatego wszyscy myślą, że jedynym wyjściem jest zakup nowych lamp, ale to błąd. W tej sytuacji istnieje możliwość przywrócenia ich walorów pierwotnych. W tym celu dokonuje się usunięcia zżółkłej powierzchni przez zastosowanie odpowiednich materiałów ściernych. Następnie na reflektor nakładany jest specjalny preparat, którego celem jest wypełnianie mikrorys powstałych podczas ścierania zewnętrznej powierzchni.
nie zwlekaj zadzwoń już dziś usługę wykonujemy bez zbędnego oczekiwania
promocyjne ceny


Kontakt

Tel: 736 337 700
Tel: 736 337 701
express.carservice@onet.pl

Adres:
ul. Kolejowa 10 d
23-200 Kraśnik

Pn - Pt 8:00-18:00
Sb 9:00 - 14:00


test

Imie i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Data
Uwagi
Przepisz alternatory zmień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Expres Car Service w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.

regeneracjaserwis samochodowy handel aut używanychczęści nowe i używane
o firmie.3 4-over4

 


Zamknij

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.