Tel: 736 337 700, 736 337 701 E-mail: express.carservice@onet.pl

Polish English German Russian

O firmie – warsztat, wulkanizacja

wulkanizacja
Arkadiusz i Krzysztof jesteśmy wspólnikami od lat działającymi w branży motoryzacyjnej. Nasz bagaż doświadczeń zbieraliśmy w kraju, na terenie całej Europy jak i w Stanach Zjednoczonych.

Jesteśmy fanami motoryzacji jak i dwóch kółek. Po latach postanowiliśmy połączyć swoją pasję oraz doświadczenie i stworzyć firmę która spełni oczekiwania wszystkich klientów.
klimatyzacja
Tak oto powstał Express Car Service profesjonalny serwis samochodowy. Świadczymy kompleksowe usługi motoryzacyjne. Zajmujemy się także handlem samochodów używanych. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i sumiennie.

Auto pozostawione w naszych rękach jest pod czujną opieką wysoko wykwalifikowanych specjalistów w branży motoryzacyjnej.


Kontakt

Tel: 736 337 700
Tel: 736 337 701
express.carservice@onet.pl

Adres:
ul. Kolejowa 10 d
23-200 Kraśnik

Pn - Pt 8:00-18:00
Sb 9:00 - 14:00


test

Imie i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Data
Uwagi
Przepisz alternatory zmień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Expres Car Service w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.

regeneracjaserwis samochodowy handel aut używanychczęści nowe i używane
o firmie.3 4-over4

 


Zamknij

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.